2017 Büyüme yılı olacak.

2017 Büyüme yılı olacak.


     
gurme-istanbul-yemek-mekanlari-avrupa-yakasi-yemek-kahvalti-mekanlari-istanbul-anadolu-yakasi-kahvalti-yemek-mekanlari-gurme-yorumlari
     Blogumu açalı neredeyse bir buçuk sene olmuş. Mekan keşifleri, lezzet avcılığı koşuşturmaları derken zaman hızla akıp geçmiş. 2015 Ağustos'unda ilk yazımı yazarken ki heyecanım, blogum gelişmeye başladıkça ve sizlerden geri bildirim aldıkça daha heyecan verici bir hâl almaya başladı. Geri dönüp baktığımda ilk paylaştığım yazılar, yorumlar ve fotoğraflar şu an çok amatör geliyor desem yeridir. Ama yine de ilk paylaşımlarımın yeri ayrı tabii ki. 

          

     Şimdilerde ise daha bilinçli daha kaliteli içerikler hazırlamak için çabalıyorum. Sizlerden aldığım olumlu tepkiler sayesinde de doğru yönde olduğumu çok iyi anlayabiliyorum. İlk aşamalarda elimde sadece bir blogum vardı. Bu zamana kadar ki süreçte de yaklaşık 14.000 takipçiye sahip bir instagram sayfam, facebook ve google plus sayfalarım ayrıca zomato uygulamasında popüler bir profil elde ederek mükemmel bir büyümeye gerçekleştirdim. Tüm bunların dışında mekân, organizasyon ve workshop davetleri de benim için cabası oldu. Sadece yeni yazılar ve paylaşımlar değil, aynı zamanda damak tadıma da katkısı oldu bu sürecin.
gurme-istanbul-yemek-mekanlari-avrupa-yakasi-yemek-kahvalti-mekanlari-istanbul-anadolu-yakasi-kahvalti-yemek-mekanlari-gurme-yorumlari


     Kimileri için iş, kimileri için hobi olacak bu uğraşı yapacaklara tavsiyem bu işi kesinlikle yarı yolda bırakmayın. Soğuduğunuzu hissettiğiniz an daha çok gezin, daha çok yazın, daha çok lezzetler ve mekânlar keşfedin. İnanın bu sizi motive edecektir.  Biz bloggerları takip eden değerli ziyaretçilere de tavsiyem bloglara yorum yapın, beğenin, reklamlarına tıklayın, reklam verin ve bloggerları destekleyin. Emin olun gerçek bloggerlar samimi görüşleriyle sizleri bilgilendiriyorlar. Ve son olarak ilk adımımdan bu yana yazılarıma ve paylaşımlarıma ilgi gösteren sizlere minnettarlığımı sunar, görüş ve düşüncelerinizi çekinmeden bana iletmenizi dilerim.

                                                                                                                                      

                                                                                                                                             
Sevgiler,

Yekeşfet
Ercan ÇÖREKCİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder