Evinizdeki lezzetler aynı lezzette Kırık Tabak 'da     Malum günümüzde ev yemekleri yapmaktansa hızlı yemek dediğimiz fast food tarzı beslenme hepimize daha kolay gelmekte. Öğünlerimizi burgerler, sandviçlerle geçiştirmeye çalışıyoruz. Tam bu esnada eskilerin dediği gibi ev yemeği gibisi yok sözü kulağımızda çınlıyor. Hazır ürünlerin sokulduğu mutfaklardan sizleri bi nebze uzaklaştırmak adına deyimi yerindeyse anne eli değmişcesine yemeklerin hazırlandığı ve sizlere sunulduğu Kırıktabak 'ı bu yazımda sizlerle tanıştıracağım.
     

          


ev yemekleri - borek - kırık tabak borek
      

     Yemeği yapmak kadar o yemeğin lezzetini de tutturmak, standartını bozmamak benim için önemli. Kırıktabak bu işi en iyi yapanlardan. Önünüzde başlangıcından tutun da finalde tatlıya kadar sizlere hergün onlarca çeşit sunuyorlar. Ev yemeği dendiğinde aklınıza hangi yemek geliyorsa neredeyse hepsi Kırıktabak 'da mevcut. Bunu fotoğraflarımda da görüyorsunuz. Yemeklerinde kullandıkları malzemeden ödün vermediklerinden olsa gerek yemekleri her daim aynı standart lezzette. Lahana sarmaları, yoğurtlu yuvarlama, patates salatası benim favorilerim. Kahvaltı için ise mutlaka ev poğaçaları, havuç dilim böreklerini denemenizi tavsiye ediyorum. Lezzet fiyat orantısı yerinde ama benim aç gözlü olduğumdan olsa gerek porsiyonları bana az gelir :)       ev yemekleri - borek - kırık tabak borek

      Kırıktabak 'ın Haznedar ve Beşiktaş şubelerini biliyorum ve söz konusu ev yemeği olduğunda mutlaka ilk tercih olarak buraya uğruyorum. İstanbul'da daha birçok semtte şubeleri mevcut. Her şubelerinde aynı lezzeti bulacağınıza garanti verebilirim. İş arasında yemek molası verdiğinizde, evde yemek olmadığında, iş öncesi kahvaltıda, tatlı molasında Kırıktabak sizlere lezzetli bir durak olacaktır diye düşünüyorum.

Kırık Tabak Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato 

Adres: Marmara Caddesi, No:20

            Bahçelievler/ İST.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder